Apie

LASER PLACE - tai moderni, nauja, su didžiausiu labirintu Kaune - LASER TAG žaidimų erdvė! 

0
labirintas
0
kambariai jūsų šventei
0
xbox konsolės poilsio erdvėje

Laser tag žaidimų labirintas

Būdamas Laser Place gali pasijusti kaip kosmose. Čia išvysi įvairių planetų, žvaigždžių, meteorų lietų, netgi ateivių piešinių. Visi  piešiniai ir sienos yra nudažyti fluorescenciniais dažais, kurie tamsoje apšviečiami ultravioletinėmis lempomis. Tai leidžia sukurti neįtikėtiną atmosferą ir palieka neišdildomą įspūdį. Viską dar labiau sustiprina azartas, noras nugalėti ir kraują užpildantis adrenalinas.

Ši pramoga tinka ir mažiems ir dideliems. Nuostabi vieta švęsti gimtadienius, krikštynas, bernvakarius, mergvakarius ar įmonės vakarėlius.

Jus nustebins ne tik didelis ir įspūdingas labirintas, bet ir poilsio erdvė. Joje galima patogiai pailsėti ir atgauti kvapą. Poilsio erdvėje yra dvi Xbox konsolės su daug žaidimų ir kinect sistema.

Čia rasite net 4 privačius poilsio kambarius. Į juos galima atsivežti vaišes ir smagiai atšvęsti vaiko gimtadienį ar kitą šventę. Poilsio kambariuose Jus vaišinsime nemokama kava. 

NEMOKAMA poilsio erdvė

Apie laser tag

Laser Tag – tai sparčiai populiarėjantis žaidimas visame pasaulyje, įkvėptas tokių filmų kaip “Star trek” ir “Star wars”. Dažniausiai jis žaidžiamas sukurtame labirinte, kad žaidėjai turėtų kur pasislėpti, galėtų išmėginti įvairias strategijas bei taktikas. Šis žaidimas pritaikytas visoms amžiaus grupėms.

 Tai žaidžiama su tam pritaikytais specialiais ginklais, kurie šaudo infraraudonaisias spinduliais. Ginklai yra visiškai nepavojingi ir nekenksmingi, jų lazerio spindulys yra tolygus televizoriaus pultelio skleidžiamam spinduliui. Be ginklų visi žaidėjai privalo apsirengti specialias šviečiančias liemenes.

Žaidėjai pasiskirsto į komandas ir kovoja vieni prieš kitus. Yra daugybė skirtingų žaidimo variantų, nuo bazės užgrobimo iki zombių apokalipsės. Žaidimo taisyklės draudžia lakstyti!

Puikiai tinka vaikų gimtadieniams!

Labirinte draudžiama: šliaužioti, bėgioti, lipti ant konstrukcijų, trugdyti varžovui laisvai judėti, liesti priešininko ginklą ar liemenę, kitaip trugdyti žaidėjams.